Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 
Gdzie jesteś: Strona główna » Organy doradcze ZG » Komisje

Komisje

Skład osobowy organów doradczych Zarządu Głównego SITPNiG na kadencję 2016 - 2020 przyjęty uchwałą Zarządu Głównego nr 13/XXXIX/2016 z dnia 21 grudnia 2016 r.

Aktualnie część Komisji jest w trakcjie konstytuowania się.

Komisja ds Aktów Prawnych

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Maciej Mowakowski przewodniczący Warszawa II
2 Magdalena Piątkowska zastępca przewodniczącego  Warszawa II
3 Robert Rostkowski zastępca przewodniczącego  Warszawa II
4 Grzegorz Machowski sekretarz Kraków
5 Andrzej Barczyński członek Poznań
6 Remigiusz Bartoszewicz członek Zielona Góra
7 Henryk Grabowski członek Poznań
8 Krzysztof Grzegółka członek Wrocław
9 Andrzej Król członek Kraków
10 Stanisław Kurlit członek Poznań
11 Jerzy Łachmanek członek Gorlice
12 Katarzyna Prochowska członek Łódź
13 Stanisław Sieradzki członek Sanok
14 Stanisław Szafran członek Kraków
15 Anna Zaleszczuk członek Krosno

 

Komisja Finansowo-Budżetowa

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Barbara Chochołek przewodniczący   Sanok
2 Ewa Flis zastępca przewodniczącego Zielona Góra
4 Piotr Kosowski zastępca przewodniczącego Kraków
5 Janina Zeman sekretarz Czechowice
3 Jan Artymiuk członek Kraków
5 Ryszard Zemrak członek Łódź
6 Janina Dziędziel-Gostek członek Tarnów
7 Bogusława Dulska członek Warszawa II
8 Agnieszka Rudnicka członek Warszawa II

 

Komisja ds. Pomocy Koleżeńskiej

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Katarzyna Kopecka przewodniczący Sanok
2 Maryla Grabska zastępca przewodniczącego  Kraków
3 Krzysztof Wesołowski sekretarz Kraków
4 Hanna Furmańska członek Łódź
5 Adam Janas członek Krosno
6 Barbara Janke członek Poznań
7 Kazimierz Kaczkowski członek Krosno
8 Ewa Parczewska członek Poznań
9 Małgorzata Szatko członek Tarnów

 

Komisja ds. Historii i Muzealnictwa

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Barbara Olejarz przewodniczący   Krosno
2 Andrzej Drzymała zastępca przewodniczącego  Gorlice
3 Tadeusz Wajs sekretarz Krosno
4 Tadeusz Gruszczyński członek Gdańsk
5 Jolanta Kocik członek Łódź
6 Agnieszka Kurzyp-Fornell członek Warszawa I
7 Marek Lesisz członek Czechowice
8 Andrzej Macheła-Oszacki członek Warszawa II
9 Wojciech Niepewny członek Kraków
10 Lesław Piątek członek Sanok
11 Jan Sęp członek Krosno
12 Stanisław Szafran członek Kraków
13 Albin Wojnar członek Kraków
14 Tadeusz Zugehoer członek Poznań

 

Komisja ds. Odznaczeń i Tytułów Honorowych

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Włodzimierz Tomczak przewodniczący   Łódź
2 Piotr Marcinkowski zastępca przewodniczącego Łódź
3 Dariusz Skurczyński sekretarz Gdańsk
4 Maciej Bednarek członek Warszawa II
5 Barbara Czopek członek Kraków
6 Tomasz Dalski członek Poznań
7 Marek Dobryniewski członek Zielona Góra
8 Paweł Fic członek Sanok
9 Alicja Kaczmarczyk członek Tarnów
10 Jerzy Koprzywa członek Czechowice
11 Dariusz Nojek członek Wrocław
12 Adam Potocki członek Warszawa I
13 Małgorzata Ratajczak członek Poznań
14 Robert Wrzask członek Krosno

 

Komisja ds. Młodzieży i Studentów

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Paweł Pisera przewodniczący Krosno
2 Michał Michna zastępca przewodniczącego Kraków
3 Małgorzata Ratajczak sekretarz Poznań
4 Damian Guzewski członek Łódź
5 Miłosz Muzyka członek Gorlice
6 Bożena Damian członek Tarnów
7 Grzegorz Głowacki członek Krosno
8 Mariusz Gmiński członek Zielona Góra
9 Magdalena Hipner członek Sanok
10 Michał Konieczny członek Łódź
11 Dagmara Krawiec członek Warszawa II
12 Justyna Nosal członek Kraków
13 Urszula Nowak - Bogdanowicz członek Zielona Góra
14 Katarzyna Preiss członek Poznań
15 Gabriel Ząbek członek Kraków

 

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry