Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 
Gdzie jesteś: Strona główna » Organy doradcze ZG » Rady

Rady

Skład osobowy organów doradczych Zarządu Głównego SITPNiG na kadencję 2016 - 2020 przyjęty uchwałą Zarządu Głównego nr 13/XXXIX/2016 z dnia 21 grudnia 2016 r.

Rady są aktualnie w trakcie konstytuowania się.

Rada Techniczna Rzeczoznawców

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Katarzyna Matuszewska  przewodniczący  Kraków
2 Jan Artymiuk członek Kraków
3 Grzegorz Babraj członek Gdańsk
4 Andrzej Barczyński członek Poznań
5 Rafał Bisset członek Zielona Góra
6 Marek Hanus członek Sanok
7 Mirosław Janowski członek Kraków
8 Zbigniew Łabuz członek Tarnów
9 Mariusz Łaciak członek Kraków
10 Andrzej Mikołajczak członek Poznań
11 Aniela Modrowska członek Poznań
12 Waldemar Piotrowski członek Gdańsk
13 Ewa Przedpełska członek Poznań
14 Janusz Tokarzewski członek Warszawa II
15 Tadeusz Zugehoer członek Poznań

 

Rada Programowa „Wiadomości Naftowych i Gazowniczych”

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Ryszard Chylarecki  przewodniczący   Piła
2 Mirosław Janowski członek Kraków
3 Andrzej Koźlecki członek Poznań
4 Rafał Kudrewicz członek Warszawa II
5 Mirosław Majchrzak  członek Zielona Góra
6 Stanisław Nagy członek Kraków
7 Stanisław Rychlicki członek Kraków
8 Jan Sęp członek Krosno
9 Jerzy Stopa członek Kraków
10 Erwin Szwast członek Sanok
11 Magdalena Wajda członek Zielona Góra

 

Rada Programowa „Wieku Nafty”

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Ryszard Chylarecki  przewodniczący   Piła
2 Mirosław Janowski członek Kraków
3 Andrzej Koźlecki członek Poznań
4 Rafał Kudrewicz członek Warszawa II
5 Mirosław Majchrzak  członek Zielona Góra
6 Stanisław Nagy członek Kraków
7 Stanisław Rychlicki członek Kraków
8 Jan Sęp członek Krosno
9 Jerzy Stopa członek Kraków
10 Erwin Szwast członek Sanok
11 Magdalena Wajda członek Zielona Góra

 

Rada Seniorów

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Oddział
1 Stanisław Rychlicki przewodniczący Kraków
2 Ryszard Cygan wiceprzewodniczący Kraków
3 Stanisław Szafran sekretarz Kraków
4 Andrzej Barczyński członek Poznań
5 Andrzej Brach członek Warszawa II
6 Czesław Bugaj członek Warszawa I
7 Maria Ciechanowska członek Kraków
8 Kazimierz Chrobak członek Zielona Góra
9 Mieczysław Jakiel członek Krosno
10 Jacek Kaysiewicz członek Poznań
11 Ludwik Kossowicz członek Kraków
12 Józef Lenart członek Zielona Góra
13 Lucjan Łużecki członek Tarnów
14 Krystyna Maciurzyńska członek Kraków
15 Andrzej Mikołajczak członek Poznań
16 Kazimierz Nowak członek Łódź
17 Zdzisław Nowak członek Gdańsk
18 Bogdan Pastuszko członek Tarnów
19 Ewa Przedpełska członek Poznań
20 Lucjan Rudzik członek Kraków
21 Stanisław Rzemiński członek Tarnów
22 Jakub Siemek członek Kraków
23 Stanisław Stryczek członek Kraków
24 Jerzy Szewczyk członek Warszawa I
25 Stanisław Szołkowski członek Poznań
26 Zygmunt Śliwiński członek Warszawa II
27 Wiesław Turzański członek Sanok
28 Tadeusz Zawiliński członek Tarnów
29 Tadeusz Zugehoer członek Poznań
30 Józef Zuzak członek Krosno

 

Rada Szkół imienia Ignacego Łukasiewicza

Lp. Imię i Nazwisko Funkcja Szkoła
1 Joanna Kubit członek    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie
2 Barbara Basiurka członek  Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Czarnej
3 Wiesław Turzański członek   
4 Sylwia Staruchowicz członek  Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Strachocinie
5 Romana Drozdowska członek  Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Ropience
6 Stanisław Pawul członek  Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Węglówce
7 Alfred Biernacki członek Zespół Szkół Nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach
8 Lucyna Brodziak członek Zespół Szkół Chemicznych im. I. Łukasiewicza w Bydgoszczy
9 Alekander Dubiel członek Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Nowej Sarzynie
10 Krystyna Fik członek Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Kobylance
11 Agata Graf członek Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza we Wrzosowie
12 Aldona Gryboś-Nowicka członek Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Krygu
13 Ewa Karaś członek Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.I.Łukasiewicza w Brzesku
14 Barbara Kozera członek Zespół Szkół Gentrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku
15 Krzysztof Krężołek członek Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Świerzowej Polskiej
16 Mirosław Królicki członek Zespół Szkół Nr 5 im. I. Łukasiewicza w Sanoku
17 Justyna Ochab członek Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Jodłówce
18 Bożena Pałka członek Publiczna Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Łążku Ordynackim
19 Małgorzata Prętnik członek Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Chorkówce
20 Magdalena Rejdych członek Szkoła Podstawowa Nr 3 im. I. Łukasiewicza w Trzebini
21 Elżbieta Staniewska członek Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Garkach
22 Wiesława Tutak członek Szkoła Podstawowa Nr 2 im. I. Łukasiewicza w Wołominie
23 Teresa Wojnicka członek Szkoła Podstawowa Nr 2 im. I. Łukasiewicza w Humniskach
24 Maria Zegiel członek Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Drwini
25 vacat   Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim
26 vacat   Szkoła Podstawowa Nr 3 im. I. Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim
27 vacat   Publiczna Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Padwi Narodowej
28 vacat   Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Łukasiewicza w Jaśle
29 vacat   Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach
30 vacat   Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza
31 Wiesław Turzański członek O/SITPNiG w Krośnie
32 Rafał Bisset członek O/SITPNiG w Krośnie
33 Albin Wojnart członek O/SITPNiG w Krakowie

 

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry