Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

 

Jesteś 3 101 609 gościem od 2002-11-17

Gdzie jesteś: Strona główna » OSiR - Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa » Uprawnienia energetyczne

Uprawnienia energetyczne 

Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa posiada w większych miastach powołane przez URE Komisje Kwalifikacyjne, sprawdzające kwalifikacje zawodowe osób zatrudnionych na stanowiskach D i E urządzeń, instalacji i sieci energetycznych.

Wniosek o uprawnienia energetyczne

Komisja nr 566 przy Oddziale w Czechowicach – Dziedzicach 
Szkolenia: Marek Szendzielorz tel. 601-512-702
marek.szendzielorz@lotostermanale.pl
Rzeczoznawstwo: Renata Machnik tel. 664-862-380
renata.machnik49@gmail.com

Komisja nr 207 przy Oddziale w Katowicach 
Danuta Ostrowska tel. 660-754-399 
danuta.ostrowska@zabrze.psgaz.pl 

Komisja nr 159 przy Oddziale w Krakowie 
Szkolenia: Joanna Pacula tel. 503-029-451
szkolenia.osir@sitpnig.pl
Rzeczoznawstwo: Żaneta Traczyńska tel. 503-029-451
osir@sitpnig.pl

Komisja nr 285 przy Oddziale w Krośnie
Marian Paszek tel. 691-387-289
marian.paszek@exalo.pl

Komisja nr 664 przy Oddziale w Krośnie
Maria Flok tel. 609-811-109
mariaflok@wp.pl

Komisja nr 83 przy Oddziale w Łodzi 
Ryszard Zemrak tel. 501 629 780 
ryszard.zemrak@gmail.com

Komisja nr 204 przy Oddziale w Poznaniu 
Szkolenia: Barbara Janke tel. 795-523-387
babajaga2101@interia.pl
Rzeczoznawstwo: Aniela Modrowska tel. 601-561-446
Zofia.Modrowska@interia.pl

Komisja nr 480 przy Oddziale w Sanoku
Joanna Bojarska-Sitek tel. 608-448-309
joanna.bojarska-sitek@pgnig.pl

Komisja nr 672 przy Oddziale w Tarnowie 
Alicja Kaczmarczyk tel. 694-995-145

Komisja nr 684 przy Oddziale we Wrocławiu
Tomasz Konopka tel. 668-114-011
tomasz.konopka@wroclaw.psgaz.pl

 

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne
Inżynierów i Techników
Przemysłu Naftowego i Gazowniczego SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110,
31-429 Kraków

tel/fax. +48 (12) 421 32 47

Do góry