top of page

W Oddziale w Zielonej Górze działają następujące Koła:

Informacje o  bieżącej działalności  poszczególnych Kół znajdują się w aktualnościach Oddziału.

Koło Zielona Góra

Zarząd Koła

Marcin Konopski

Magdalena Wajda 

Monika Ostrowska

Ewa Białowąs

Joanna Inglot

Urszula Nowak- Bogdanowicz

Komisja Rewizyjna

Dorota Chojnacka

Irena Pietraszkiewicz 

Jolanta Maciejewska

 

Delegaci do WZDO

Iwona Bruczyńska, Urszula Nowak Bogdanowicz, Ewa Białowąs, Irena Pietraszkiewicz, Dorota Chojnacka, Joanna Krupnicka, Monika Ostrowska, Remigiusz Bartoszewicz, Zbigniew Gmiński, Zbigniew Wantuch, Ewa Kołłątaj, Joanna Inglot, Rafał Bisset, Monika Tarasiewicz

Lista rezerwowa - Alina Maćkowiak

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

- Członek

- Przewodnicząca

- Sekretarz

- Członek

Koło Grodzisk Wielkopolski

Zarząd Koła

Artur Bielec

Bartosz Siedłowski

Dorota Łapa

Waldemar Wieczorek

Robert Kokociński

 

Komisja Rewizyjna

Krzysztof Sędkowski

Dariusz Kaczmarek

Rafał Foleher 

Delegaci do WZDO

Artur Bielec, Karolina Konieczna, Dorota Łapa,
Bartosz Siedłowski, Waldemar Wieczorek

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Członek

- Członek

 

- Przewodnicząca

- Sekretarz

- Członek

Koło Góra

Zarząd Koła 

Danuta Rogowska Sobko

Paulina Rudnicka

Dariusz Guzik

Delegaci do WZDO

- Przewodnicząca

- Z-ca Przewodniczącego

- Członek

Koło Exalo

 

Zarząd Koła

Elżbieta Wieczorek

Walerian Kurp

Natalia Ratajczak

 

Komisja Rewizyjna

Przemysław Szymański

Marek Wieczorek

 

Delegaci do WZDO

Elżbieta Wieczorek, Walerian Kurp, Natalia Ratajczak,
Jan Kępa, Marek Wieczorek, Przemysław Szymański

- Przewodnicząca

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

 

- Przewodniczący
- Sekretarz

Koło Ostrów Wielkopolski

Zarząd Koła

Łukasz Data 

Mateusz Rapalski

Milena Grzebyszak

Zbigniew Kociński

Jarosław Cierpka

Komisja Rewizyjna

Daria Płokarz

Marcin Janicki

Marek Zakrocki

Delegaci do WZDO

Szymon Grzebyszak, Jacek Jakubowicz, Roman Mróz, 
Łukasz Rapalski, Zygmunt Sroczyński, Tomasz Trzeciak, Marcin Waśkowiak

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Członek

Koło Poznań

Zarząd Koła 

Andrzej Gęsicki

Mariusz Winiarski

Maria Usarek

Jacek Krauz 

Bartłomiej Buszka 

 

Komisja Rewizyjna

Małgorzata Chomicka - Przewodnicząca

Janusz Czapara - Z-ca Przewodniczącej

Kamilla Olszewska - Sekretarz

 

Delegaci do WZDO

Paweł Chwaliński, Jacek Krauz

Lista rezerwowa - Ewa Szlinkiert, Janusz Czapara 

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

Koło Gorzów Wielkopolski

Zarząd Koła 

Ida Wujda 

Joanna Semenyszyn

Katarzyna Wojciechowska 

 

Komisja Rewizyjna

Anna Kieda

Ewa Wajs

Krzysztof Fortuna

Delegaci do WZDO

Ida Wujda, Joanna Semenyszyn, Marek Kieda

Lista rezerwowa - Marcin Such, Sławomir Grymuza

Borsukiewicz Mirosław, Cynarski Marek, Grabowski Henryk

- Przewodnicząca

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

 

- Przewodnicząca

- Członek

- Członek

Koło Karlino

 

Zarząd Koła

ZBartosz Bystrzycki

Wojciech Górniewicz

Marek Feret

Wojciech Stankiewicz

 

Delegaci do WZDO

- Przewodniczący

- Sekretarz

- Członek

- Członek

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

Koło Seniora

 

Zarząd Koła

 

Maria Kolata    

Honorata Kacpura

Ryszard Bładyko

 

Komisja Rewizyjna

Krystyna Buchta

Urszula Furtak

Zofia Limanówka

Delegaci do WZDO
Maria Baszyńska, Czesław Klasiński, Michał Granops,
Lesław Limanówka, Ryszard Bładyko, Józef Lenart, 
Barbara Kasprów

bottom of page