top of page

Posiedzenie Rady Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbr

W dniu 10 lipca 2008 r. odbyło się w Warszawie XX posiedzenie Rady Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Posiedzeniu przewodniczył prezes Rady Fundacji Mieczysław Jakiel w asyście wiceprezesa Rady Fundacji Czesława Bugaja.

W związku z upływem kadencji Zarządu Fundacji, głównym przedmiotem posiedzenia było podjęcie decyzji w sprawie powołania prezesa Zarządu Fundacji na nową trzyletnią kadencję. Rada Fundacji pozytywnie oceniła działalność Zarządu Fundacji w minionej kadencji lat 2005 - 2008. Na uznanie zasługują szeroko zakrojone prace związane z remontami, konserwacją i porządkowaniem zasobów Muzeum, a także profilowaniem jego działalności. Rada Fundacji powołała ponownie na prezesa Zarządu Fundacji na nową kadencję 2008 - 2011 Czesława Bobka.

Podczas posiedzenie Rady Fundacji uhonorowano Medalem Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza Tomasza Filla za zasługi dla rozwoju tej kultowej placówki dokumentującej historię polskiego przemysłu naftowego i gazowniczego.


4 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page