Jubileusz 30-lecia Koła SITPNiG w Petrobaltic S.A.

10/10/2009

W dniu 9 października 2009 r. w Łęgowie k/Pruszcza Gdańskiego odbyła się uroczystość Jubileuszu 30-lecia Koła Zakładowego Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego działającego w Przedsiębiorstwie Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu PETROBALTIC S.A. Alicja Karczewska - przewodnicząca Koła powitała uczestników spotkania i przedstawiła referat na temat działalności Koła w 30-leciu jego istnienia. Referaty swoje prezentowali również Ryszard Odelski (Ważniejsze wydarzenia z historii PPiEZRiG Petrobaltic S.A.) i Wojciech Rudeński (Wędrówki wiertnicze).

Sesja jubileuszowa odbyła się sali konferencyjnej Hotelu „Pod Lipami”.

Serdeczne gratulacje, życzenia i adresy okolicznościowe na ręce Alicji Karczewskiej – przewodniczącej Koła,  złożyli: Henryk Wronkowski – prezes Zarządu PPiEZRiG Petrobaltic S.A., Stanisław Szafran – sekretarz generalny SITPNiG i Zdzisław Nowak – prezes Zarządu Oddziału SITPNiG w Gdańsku.

Zasłużonych działaczy Stowarzyszenia wyróżniono Honorowymi Odznakami SITPNiG. Atrakcyjną częścią tej imprezy był turniej bowlingu. Sesję Jubileuszową zakończyło wspomnieniowe spotkanie koleżeńskie.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Polecane

Pomnik historii dla XIX wiecznej kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

December 11, 2018

1/4
Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Wyszukaj po frazach