top of page

Jubileusz 30-lecia Koła SITPNiG w Petrobaltic S.A.

W dniu 9 października 2009 r. w Łęgowie k/Pruszcza Gdańskiego odbyła się uroczystość Jubileuszu 30-lecia Koła Zakładowego Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego działającego w Przedsiębiorstwie Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu PETROBALTIC S.A. Alicja Karczewska - przewodnicząca Koła powitała uczestników spotkania i przedstawiła referat na temat działalności Koła w 30-leciu jego istnienia. Referaty swoje prezentowali również Ryszard Odelski (Ważniejsze wydarzenia z historii PPiEZRiG Petrobaltic S.A.) i Wojciech Rudeński (Wędrówki wiertnicze).

Sesja jubileuszowa odbyła się sali konferencyjnej Hotelu „Pod Lipami”.

Serdeczne gratulacje, życzenia i adresy okolicznościowe na ręce Alicji Karczewskiej – przewodniczącej Koła, złożyli: Henryk Wronkowski – prezes Zarządu PPiEZRiG Petrobaltic S.A., Stanisław Szafran – sekretarz generalny SITPNiG i Zdzisław Nowak – prezes Zarządu Oddziału SITPNiG w Gdańsku.

Zasłużonych działaczy Stowarzyszenia wyróżniono Honorowymi Odznakami SITPNiG. Atrakcyjną częścią tej imprezy był turniej bowlingu. Sesję Jubileuszową zakończyło wspomnieniowe spotkanie koleżeńskie.

32 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page