Spotkanie organizacyjno-integracyjne członków Oddziału SITPNiG Warszawa I

W dniu 20.10.2017 r. w restauracji „Banjaluka”, przy ul. Szkolnej w Warszawie Zarząd SITPNiG Oddział Warszawa I zorganizował pierwsze w kadencji 2016-2020 spotkanie organizacyjno-integracyjne dla członków SITPNiG Oddziału Warszawa I.

W części oficjalnej sekretarz Oddziału Warszawa I, Agnieszka Kurzyp-Fornell otworzyła spotkanie witając wszystkich przybyłych członków SITPNiG, po czym przekazała głos wiceprezesowi Oddziału Wiesławowi Zwolińskiemu, który przedstawił porządek spotkania. Następnie prezes Oddziału Warszawa I Janusz Kobylański, omówił  aktualną sytuację Oddziału oraz przekazał informację z posiedzenia Zarządu Głównego SITPNiG, które tego dnia odbyło się w Warszawie.

 Prezentacja sztandaru CPN przez Janusza Kobylańskiego (fot. A. Kurzyp-Fornell)

 

Podczas spotkania wyróżniono zasłużonych członków SITPNiG. Witold Czaja - były prezes spółki „NAFTOBAZY” Sp. z o.o. został wyróżniony  przez sekretarza generalnego SITPNiG Piotra Dziadzio Diamentową Odznaką Honorową SITPNiG, która została mu nadana za całokształt pracy zawodowej i na rzecz SITPNiG przez Zarząd Główny. Kolejno prezes Oddziału Warszawa I  Janusz Kobylański wręczył Ewie Bielickiej-Piesyk pamiątkową książkę „CPN – znak nie do zdarcia” autorstwa Jerzego Małyski.
W dalszej części spotkania prezes Oddziału zaprezentował oryginalny sztandar dawnego lubelskiego „CPN”, który po długich poszukiwaniach udało się odszukać, a przy którym członkowie SITPNiG  robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Sztandar wkrótce zostanie przekazany do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

 

Wręczenie Diamentowej OH SITPNiG Witoldowi Czai oraz wręczenie Ewie Bielickiej-Piesyk książki - "CPN..." 
(fot. A. Kurzyp-Fornell)

 

Na podsumowanie części oficjalnej sekretarz generalny SITPNiG przedstawił aktualną sytuację oraz kierunki przyszłej działalności całego Stowarzyszenia.

Po części oficjalnej (fot. A. Kurzyp-Fornell)

 

Po oficjalnej części organizacyjnej, odbyło się tradycyjne spotkanie integracyjne, podczas którego w dyskusjach wspominano wspólną pracę zawodową i stowarzyszeniową.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Polecane

Pomnik historii dla XIX wiecznej kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

December 11, 2018

1/4
Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Wyszukaj po frazach