Noworoczne spotkanie Oddziału SITPNiG w Krakowie

19/01/2018

W dniu 17.01.2018, podobnie jak w ubiegłych latach, w sali koncertowej Fundacji Krakus w Krakowie odbyło się noworoczne poszerzone zebranie Zarządu Oddziału SITPNiG z udziałem członków honorowych, delegatów kół zakładowych oraz szefów zakładów pracy, w których funkcjonują Koła terenowe naszego Oddziału.

Spotkanie rozpoczął prezes naszego Oddziału Dominik Staśko, który powitał wszystkich zebranych. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie honorowych odznaczeń SITPNiG oraz NOT

Odznaczenia otrzymali: 

Diamentową honorową odznakę NOTMaria Rudzik, Lucjan Rudzik, Albin Wojnar

Złotą honorową odznakę NOTAndrzej Michniewski

Srebrną honorową odznakę NOTKrzysztof Wesołowski

Złotą honorową odznakę SITPNiGKrystian Liszka, Leszek Szymański

Srebrną honorową odznakę SITPNiGPaweł Kołodziej

 

 

 

 

W imieniu odznaczonych głos zabrał Albin Wojnar, który podziękował za otrzymane odznaczenia oraz nawiązał do początków swojej działalności w Stowarzyszeniu wspominając m.in. legendarną prezes Oddziału śp.  Zofię Hełbicką oraz wieloletnią członkinię SITPNiG  Marię Knapczyk.

 

 

Dominik Staśko złożył wszystkim uczestnikom spotkania serdeczne życzenia noworoczne, a lampka szampana uświetniła wszystkim to miłe wydarzenie.

 

 

Następnie prezes Oddziału złożył sprawozdanie z działalności Oddziału za rok 2017 oraz przedstawił plan pracy Oddziału na rok 2018. Z kolei o głos poproszony został Sekretarz generalny SITPNiG Piotr Dziadzio, który omówił wyzwania stojące obecnie przed Stowarzyszeniem oraz nakreślił główne zamierzenia zarządu głównego SITPNiG w roku 2018 ze szczególnym uwzględnieniem, mającego się odbyć w maju br., Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników. Ponadto głos zabrali: Ludwik Kosowicz, Andrzej Gonet, Pan Paweł Firlej – dyrektor Oddziału Zakład Gazowniczy w Krakowie, Michał Płatosz oraz Jan Artymiuk.

 

 

Po zakończeniu części oficjalnej odbywało się spotkanie towarzyskie uczestników zebrania. Spotkanie umilał występ Kapeli góralskiej „Kataryna” z Żywca.

Był czas na wspólne kolędowanie, na piosenki biesiadne oraz na kuluarową wymianę poglądów. Pod koniec spotkania, najbardziej wytrwała już grupa biesiadowała przy gitarze.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Polecane

Pomnik historii dla XIX wiecznej kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

December 11, 2018

1/4
Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Wyszukaj po frazach