Posiedzenie Głównej Komisji Organizacyjnej ZG SITPNiG

06/10/2009

W dniu 6 października 2009 r. odbyło się w Krakowie posiedzenie Głównej Komisji Organizacyjnej Zarządu Głównego SITPNiG. Przedmiotem posiedzenia było:

  • rozpatrzenie i zaopiniowanie wniosków na Odznaki Honorowe SITPNiG oraz FSNT NOT,

  • zaopiniowanie wniosku w sprawie powołania Rady Szkół imienia Ignacego Łukasiewicza

Komisja rozpatrzyła 228 wniosków przedstawionych przez poszczególne zarządy Oddziałów SITPNiG na Srebrne, Złote i Diamentowe Odznaki Honorowe SITPNiG oraz Srebrne i Złote Odznaki Honorowe FSNT NOT. Komisja pozytywnie zaopiniowała 156 wniosków na Srebrne Odznaki Honorowe SITPNiG, 34 wnioski na Złote Odznaki Honorowe SITPNiG, 12 wniosków na Diamentowe Odznaki Honorowe SITPNiG, oraz 9 wniosków na Srebrne Odznaki Honorowe FSNT NOT i 4 wnioski na Srebrne Odznaki Honorowe FSNT NOT. Komisja negatywnie ustosunkowała się do 4 wniosków na Srebrne Odznaki Honorowe SITPNiG, 4 wniosków na Złote Odznaki Honorowe SITPNiG oraz 3 wniosków na Srebrne Odznaki Honorowe FSNT NOT i 2 wniosków na Srebrne Odznaki Honorowe FSNT NOT. Komisja zwróciła uwagę wnioskodawcom na wady regulaminowe przedstawianych wniosków, a także na brak stosownego uzasadnienia do występowania z niektórymi wnioskami odznaczeniowymi.

Komisja pozytywnie zaopiniowała wniosek w sprawie powołania przy Zarządzie Głównym SITPNiG Rady Szkół imienia Ignacego Łukasiewicza oraz kandydatów na przewodniczącego i członków Rady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Polecane

Pomnik historii dla XIX wiecznej kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

December 11, 2018

1/4
Please reload

Ostatnio dodane
Please reload

Wyszukaj po frazach