top of page

Komisja ds Młodzieży i Studentów 27.03.2018W dniu 27 marca 2018 roku, miało miejsce kolejne posiedzenie Komisji ds. Młodzieży i Studentów. Spotkanie rozpoczął Sekretarz Generalny SITPNiG, po krótkim wprowadzeniu oraz informacji na temat spraw bieżących Stowarzyszenia, omówiono dotychczasową działalność Komisji. Podsumowano działania związane z obecnością w mediach społecznościowych całego Stowarzyszenia, jednogłośnie potwierdzono dalszą konieczność rozwijania tego typu działalności wraz z permanentnym rozbudowywaniem bazy osób śledzących lub aktywnie udzielających się na stronach Stowarzyszenia. Komisja z tego miejsca zachęca wszystkich do włączenia się do aktywnego uczestnictwa w redagowaniu treści umieszczanych na „facebook” lub do przesyłania ich do administratora domeny celem późniejszego umieszczenia ich na stronie.

Rozwija się współpraca oraz obecność Członków naszego Stowarzyszenia w Forum Młodych przy World Petroleum Council, aktywnie udzielają się oraz angażują się w pracę na tym polu Klaudia Wilk oraz Kamil Klejna. Przedstawiciele WPC będą również obecni na zbliżającym się XII Kongresie Naftowców i Gazowników.

Głównym celem spotkania było omówienie i podsumowanie dotychczas poczynionych kroków w sprawie organizacji XII Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników. Członkowie Komisji aktywnie włączą się w jego przygotowanie oraz wesprą działania związane z szeroko pojętą organizacją podczas toczącego się Kongresu. Wybrane osoby zajmą się koordynacją wolontariuszy oraz będą udzielać wszelkich rad i informacji osobom uczestniczącym w Kongresie. Spośród młodych ludzi z branży naftowo - gazowniczej udało się wyłonić osoby, które przygotują referaty oraz wesprą kongres jako wolontariusze. Zaangażowanie się Komisji w przygotowanie Kongresu szczególnie w aspekcie obecności młodzieży i młodych profesjonalistów ma na celu wypromowanie i podkreślenie obecności młodych ludzi w branży naftowo – gazowniczej w Polsce oraz na Świecie w szczególności z ich pomysłami, innowacyjnością oraz energią do pracy i działania.

168 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page