top of page

Muzeum dla Przyjaciół - 18.09.2019 r.

18 września w Muzeum w Bóbrce miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uroczystość pod hasłem „Muzeum dla Przyjaciół” zgromadziła liczne grono ludzi, którzy poprzez swoją działalność i zaangażowanie sprawili, że bobrzecka placówka jest wyjątkowa. Okazją do świętowania był również jubileusz – 165- lecia kopalni w Bóbrce.

Spotkanie międzypokoleniowe było nie tylko doskonałą okazją do integracji, wymiany poglądów i spostrzeżeń. Podczas uroczystej gali wręczono Medale Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce. Odznaczono kilkanaście osób, ponadprzeciętnie zaangażowanych w rozwój Muzeum. Podziękowano również za wieloletnią pracę Dyrektorom - Seniorom: Stanisławowi Konderze oraz Józefowi Zuzakowi, a także wszystkim, którzy przez lata pomagali i pomagają w rozwoju bobrzeckiego Muzeum.

Spotkaniu „Muzeum dla Przyjaciół” towarzyszyła sesja Europejskiej Sieci Muzeów Naftowych. Wydarzenie było dobrą okolicznością do wymiany pomysłów pomiędzy przedstawicielami placówek z Rumunii, Szkocji, Szwecji i Niemiec.

Piękną, artystyczną oprawę imprezie zapewnił Chór „Zorza” z Dąbrowy Górniczej. Sponsorem spotkania był PGNiG S.A. Oddział Sanok.

Foto archiwum Muzeum PNiG w Bóbrce

70 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page