top of page

Walny Zjazd Delegatów Oddziału SITPNiG w Gdańsku

Walny Zjazd Delegatów Oddziału SITPNiG w Gdańsku podsumowujący kadencję 2016-2020 odbył się 17 czerwca 2020 roku w siedzibie Pomorskiej Rady Federacji SNT NOT w Gdańsku. Wzięli w nim udział delegaci i członkowie ustępujących Władz Oddziału.

Zjazd podsumował dokonania Stowarzyszenia w mijającej kadencji oraz nakreślił kierunki działania Oddziału na kolejną 4-letnią kadencję.

W przerwie obrad wszyscy uczestnicy Zjazdu w sposób szczególny wyrazili szacunek i podziękowanie ustępującemu Prezesowi Zdzisławowi Nowakowi za nieprzerwane 20 lat zarządzania Oddziałem w Gdańsku, pełniąc funkcję Wiceprezesa lub Prezesa.

Jesteśmy pełni uznania dla Jego fachowości, aktywnej działalności we władzach i organach doradczych SITPNiG, wybitnych osiągnięć w realizacji celów statutowych i wpływu na rozwój Stowarzyszenia. „Są fakty i ludzie, którzy wpisują się w naszą pamięć i na zawsze w niej pozostaną…”

W wyniku procedury wyborczej wybrany został na kadencję 2020-2024 nowy Prezes Oddziału – Zbigniew Oskroba oraz nowe Władze – Zarząd Oddziału, Komisja Rewizyjna Oddziału oraz Sąd Koleżeński Oddziału.

Foto archiwum SITPNiG O/Gdańsk

137 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page