top of page

Prof. dr hab. inż. Stanisław Stryczek - pożegnanie


Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 lutego 2024 roku odszedł od nas Ś.P. Prof. dr hab. inż. Stanisław Stryczek, były Kierownik Katedry Wiertnictwa i Geoinżynierii. Wspaniały Kolega i Przyjaciel, wieloletni Nauczyciel Akademicki, bezgranicznie oddany sprawom Katedry, Wydziału i AGH im. St. Staszica w Krakowie.

Nieodżałowany mentor i wychowawca wielu pokoleń studentów i doktorów. Wybitny specjalista z zakresu wiertnictwa i geoinżynierii. Twórca polskiej szkoły zaczynów cementowych i prac iniekcyjnych. Za swoją długoletnią działalność na rzecz Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego, został wyróżniony Godnością Członka Honorowego SITPNiG.

 

Drogi Profesorze, w naszej pamięci na zawsze zostaniesz jako mądry, prawy i pełen życzliwości Człowiek.


Rodzinie zmarłego składamy głębokie wyrazy współczucia.

 

Pracownicy Katedry Wiertnictwa i Geoinżynierii Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie, a także

Członkowie Zarządu Głównego SITPNiG oraz Członkowie Oddziału SITPNiG w Krakowie

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 12 lutego 2024 roku o godz. 13:00 na Cmentarzu Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowicki w Krakowie (nowa Kaplica ul. Powstańców 48).

 

143 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page