top of page

Spotkanie przedstawicieli Kół Oddziału SITPNiG w Gdańsku


W dniu 8 października 2021 r. w Gospodzie Gdańskiej w Gdańsku odbyło się spotkanie członków SITPNiG Oddział w Gdańsku. W spotkaniu uczestniczyło 95 członków – przedstawicieli Kół zrzeszonych w Oddziale – PSG Zakład Gazowniczy w Gdańsku, OGP Gaz-System Oddział w Gdańsku, Grupy LOTOS, LOTOS Petrobaltic, Koła Wykonawców i Projektantów oraz Koła Seniorów.

Po powitaniu wszystkich uczestników przybyłych na spotkanie, Prezes Oddziału Zbigniew Oskroba przedstawił sprawozdanie z działalności Oddziału za okres 1,5 roku po wyborach na nową kadencję, określające m.in.: stan organizacyjny, współpracę z Zarządem Głównym i Pomorską Radą Federacji SNT NOT w Gdańsku, współpracę z uczelniami, działalność naukowo-techniczną, szkoleniową, wydawniczą i inną. Uczestnikom spotkania przekazano publikację wydaną w 2020 roku przez Oddział wspólnie z Polską Spółką Gazownictwa sp. z o.o. – „Gazownictwo na Pomorzu Gdańskim – Gazownia pierwszej latarni morskiej w Gdańsku Nowym Porcie”.

W dalszej części spotkania odbyło się uroczyste wręczenie Srebrnych i Złotych Odznak Honorowych SITPNiG. Oddział skupia w swoich strukturach wszystkie główne gałęzie przemysłu naftowego i gazowniczego funkcjonujące na Wybrzeżu. Spotkania tego typu są idealną okazją do integracji stowarzyszeniowej, rozwijania kontaktów i współpracy między różnymi środowiskami zawodowymi, jednoczenia całej branży naftowej i gazowniczej, a nade wszystko do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery koleżeństwa, szczególnie w czasie, gdy kontakty te są w znacznej mierze ograniczone.


Foto arch. SITPNiG Oddział w Gdańsku

88 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page