top of page

Spotkanie Władz Oddziału SITPNiG w Gdańsku z Seniorami


W dniu 18.01.2024 r. w Sali Specjalistów Gdańskiego NOT odbyło się uroczyste – noworoczne spotkanie Władz Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia z Seniorami, przedstawicielami wszystkich Kół zrzeszonych w Oddziale. W spotkaniu uczestniczyli również byli Prezesi Oddziału oraz członkowie Komisji przy Zarządzie Głównym.Spotkanie było w części finansowane z dotacji Fundacji ORLEN.

Prezes oraz Przewodniczący Kół wręczyli zasłużonym Seniorom Srebrne i Złote Odznaki Honorowe SITPNiG, natomiast Seniorzy, obchodzący w ostatnim okresie okrągłe urodziny, otrzymali z tej okazji dyplomy jubileuszowe.

Przekazano zebranym informację o działalności Stowarzyszenia, w tym m.in.: dot. współpracy z Zarządem Głównym i Pomorską Radą Federacji SNT NOT w Gdańsku, działalności naukowo-technicznej, szkoleniowej, wydawniczej za 2023 oraz plan na 2024, spraw finansowych i organizacyjnych oraz kampanii sprawozdawczo-wyborczej Kół i Oddziału w 2024 r. Przybliżono również działalność Koła Seniorów Oddziału oraz Komitetu Seniorów i Historii Ruchu Stowarzyszeniowego przy Pomorskiej  Federacji NOT.W związku z przypadającym w ub. roku Jubileuszem 170-lecia uruchomienia gazowni w Gdańsku – przekazano uczestnikom spotkania publikację wydaną w 2023 r. przez Polską Spółką Gazownictwa sp. z o.o. – „Polska Spółka Gazownictwa. 170 lat gazownictwa na Pomorzu”.

Spotkanie z Seniorami, często po latach niewidzenia się, sprawiło wszystkim dużo radości i odświeżyło wiele wspólnych tematów i wspomnień.

 

Małgorzata Celej SITPNiG Oddział w Gdańsku

51 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page