© 2017 by Dominika Bernaś dla SITPNiG

Tel: +48 12/ 421 32 47, 12/ 426 11 25 

W Oddziale w Poznaniu działają następujące Koła:

W wyniku zmian restrukturyzacyjnych w kadencji 2012-2016, doszło do likwidacji kół nr 2, 9, 11 i 14. Chętni członkowie z tych kół, zostali członkami kół nr 6 i 8. 

Informacje o  bieżącej działalności  poszczególnych Kół znajdują się w aktualnościach Oddziału.

Koło Zakładowe Nr 1

w Poznaniu

 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 1

Koźlecki Andrzej

Krzywiak Ewa

Rodak Mirosław

Grześkowiak Karolina

Kaczmarek Andrzej

Komisja Rewizyjna

Katarzyna Cieślewicz-Galas

Bożena Rodak 

Hanna Byczyńska 

 

Delegaci do WZDO

Koźlecki Andrzej, Krzywiak Ewa, Łoda Jacek,

Magas Jerzy, Rodak Mirosław, Różański Waldemar,  Śniedziewski Janusz

Koło Zakładowe Nr 3

 w Kaliszu

Zarząd Koła Zakładowego Nr 3

Gębka Maria

Janicki Marek

Przemysław Hozakowski

Prokop Maria

Dominik Stoiński

Komisja Rewizyjna

Małgorzata Czuba

Andrzej Sokół 

Andrzej Pakuła

 

Delegaci do WZDO

Gębka Maria, Janicki Marek, Hozakowski Przemysław,  Gradecki Dominik, Stoiński Dominik

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

- Przewodnicząca

- Sekretarz

- Członek

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

- Przewodnicząca

- Sekretarz

- Członek

Koło Zakładowe Nr 4

 w Odolanowie

Zarząd Koła Zakładowego Nr 4

Kociemba Andrzej

Wawrzyniak Jacek

Żulicki Zbigniew

Chmielecki Bogumił

Doktór Michał

Delegaci do WZDO

Kociemba Andrzej, Chmielecki Bogumił, Wawrzyniak Jacek

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

Koło Zakładowe Nr 5

w Lesznie 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 5

Gorynia Adam

Joński Bartłomiej

Orzełek Łukasz

Bartkowiak Zbigniew

Kujawski Krzysztof

 
Delegaci do WZDO

Gorynia Adam, Paczka Robert, Pieprzyk Jarosław

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Członek

- Członek

Koło Zakładowe Nr 6

w Szczecinie 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 6

Gasperowicz Monika

Sapieha Grażyna

Czarnobrywy Gustaw

Budzisz Jolanta

Rana Brygida Małgorzata

Cielecki Marek

Śliwiński Tadeusz

Komisja Rewizyjna

Bożena Gurdak

Ewa Księżopolska

Jacek Ciemniejewski

 

Delegaci do WZDO

Gasperowicz Monika, Budzisz Jolanta, Czarnobrywy Gustaw,  Głębocki Maciej, Gurdak Wiesław, Kiepura Robert, 
Peplińska Anna, Sapieha Grażyna, Śliwiński Tadeusz

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

- Członek

- Przewodnicząca

- Z-ca Przewodniczącego

- Członek

Koło Zakładowe Nr 7

w Pile 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 7

Borsukiewicz Mirosław

Witkowicz Waldemar

Cynarski Marek

Prokop Maria

Dominik Stoiński

 

Delegaci do WZDO

Borsukiewicz Mirosław, Cynarski Marek, Grabowski Henryk

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Członek

Koło Zakładowe Nr 8

w Koszalinie

 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 8

Nowak Zbigniew

Purkiewicz Piotr

Szczerbiński Andrzej

Sworowska Joanna

Komisja Rewizyjna

Miarka Małgorzata

Pańczyszyn Bogusław

Szcześniak Szczepan

 

Delegaci do WZDO

Nowak Zbigniew, Purkiewicz Piotr, Szczerbiński Andrzej,

Sworowska Joanna, Pawłowicz Wojciech, 

Zienowicz Paweł

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz

- Skarbnik

- Przewodnicząca

- Sekretarz

- Członek

Koło Zakładowe Nr 10

w Poznaniu

 

Zarząd Koła Zakładowego Nr 10

Ratajczak Małgorzata

Majewski Piotr

Krzysztof Chudziak

Smoczyńska Katarzyna

Kowalczyk Magdalena

Dalski Tomasz

Necelman Krzysztof

Komisja Rewizyjna

Jędrzejewska-Kurlit Anna

Sielicki Romuald

Kosmala Beata

 

 

Delegaci do WZDO

Ratajczak Małgorzata, Bartoszewski Grzegorz, Białczyk Ryszard, Dalski Tomasz, Wojciechowski Andrzej,  Jędrzejewska-Kurlit Anna, Kosmala Beata, Przedpełska Ewa,  Kurlit Stanisław

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Z-ca Przewodniczącego

- Z-ca Przewodniczącej, Sekretarz, Skarbnik

- Członek

- Członek

- Członek

- Przewodnicząca

Z-ca Przewodniczącej

- Sekretarz

- Przewodniczący

- Z-ca Przewodniczącego

- Z-ca Przewodniczącego

- Sekretarz, Skarbnik

- Członek

Koło Zakładowe Nr 15

Seniora

Zarząd Koła Zakładowego Nr 15

Polcyn Władysław

Siwecka Ewa

Zugehoer Tadeusz

Kubicka Danuta

Lis Eugeniusz

 

Delegaci do WZDO

Polcyn Władysław, Zugehoer Tadeusz, Janke Barbara, 

Modrowska Aniela, Lis Eugeniusz