© 2017 by Dominika Bernaś dla SITPNiG

Tel: +48 12/ 421 32 47, 12/ 426 11 25 

Kontakt

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i TechnikówPrzemysłu Naftowego i Gazowniczego

Biuro Zarządu SITPNiG
ul. Łukasiewicza 1/110
31-429 Kraków

tel.  +48 (12) 421 32 47, 426 11 25

e-mail: sitpnig@sitpnig.pl

NIP: 676-00-76-124, Regon: 000671562 

Konto bankowe: PKO BP Oddział Kraków

nr 77 1020 2892 0000 5302 0417 1765

OSIR - Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa

Centrala

ul. Łukasiewicza 1 B/307, 31-429 Kraków

tel./fax +48 (12) 421 31 04, 422 43 93

e-mail: osir@sitpnig.pl

Redakcja WNiG

ul. Kościuszki 34, 38-300 Gorlice

tel. +48 (18) 352 64 84

e-mail: redakcja@wnig.pl

Napisz do Nas:

Oddziały SITPNiG:

Czechowice

ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice

tel./fax  +48 () 

e-mail: czechowice@sitpnig.pl

Gdańsk

ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk

tel. 609 300 200 - prezes oddziału

e-mail: gdansk@sitpnig.pl

Gorlice

ul. Kościuszki 34, 38-300 Gorlice

tel. 600 491 471 - prezes oddziału

e-mail: gorlice@sitpnig.pl

Katowice

ul. Mikulczycka 5, 41-800 Zabrze

tel. 691 783 050 - prezes oddziału

e-mail: katowice@sitpnig.pl

Kraków

ul. Łukasiewicza 1/ 109, 31-429 Kraków

tel./fax +48 (12) 

e-mail: krakow@sitpnig.pl

Krosno

ul. Kościuszki 22, 38-400 Krosno

tal.: 513 487 514, 504 800 857

e-mail: krosno@sitpnig.pl

Łódź

ul. Targowa 9A lok. 103, 90-042 Łódź

tel. 501 629 780

e-mail: lodz@sitpnig.pl

Piła

Plac Staszica 9, 64-920 Piła

tel. +48 (67) 215 15 32 

e-mail: pila@sitpnig.pl

Poznań

ul. Grobla 15, 61-859 Poznań

tel. 795 523 387 

e-mail: poznan@sitpnig.pl

Sanok

ul. Sienkiewicza 12, 38-500 Sanok

tel. +48 (13) 465 23 87, 608 448 351 

e-mail: sanok@sitpnig.pl

Tarnów

ul. Bandrowskiego 16B, 33-100 Tarnów

tel. +48 (14) 632 32 20, 632 32 21

e-mail: tarnow@sitpnig.pl

Warszawa I

ul. Lublin

tel. +48 () 

e-mail: warszawa1@sitpnig.pl

Warszawa II

ul. M. Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa

tel. +48 (22) 589 49 17 - prezes oddziału

             (22) 589 44 20 - skarbnik oddziału

             (22) 589 43 84 - sekretarz oddziału

e-mail: warszawa2@sitpnig.pl

Wrocław

ul. Ziębicka 44, 50-507 Wrocław

tel. +48 (71) 364 96 10 

e-mail: wroclaw@sitpnig.pl

Zielona Góra

ul. Westerplatte 15, 65-034 Zielona Góra

tel. +48 () 

e-mail: zielonagora@sitpnig.pl