top of page
Kontakt

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

Biuro Zarządu SITPNiG

ul. Łukasiewicza 1/110, 31-429 Kraków

NIP: 676-00-76-124, Regon: 000671562 

Konto bankowe: nr 89 1240 4650 1111 0010 8699 6568

e-mail: sitpnig@sitpnig.pl

tel.:    +48  502 622 202 ; 502 622 120  

+48  502 622 207 - księgowość

Redakcja Wiadomości Naftowych i Gazowniczych

ul. Biecka 9B, 38-300 Gorlice

e-mail: redakcja@wnig.pl 

tel.:    +48 (18) 352 64 84

OSIR - Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa

Centrala

ul. Łukasiewicza 1 A/24, 31-429 Kraków

e-mail: osir@sitpnig.pl

  szkolenia.osir@sitpnig.pl

  egzaminy@sitpnig.pl

tel.:    +48 (12) 421 31 04,  422 43 93

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Oddziały Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów

i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego

Oddział
Adres
telefon
e-mail:
SITPNiG Oddział Zielona Góra
ul. Westerplatte 15, 65-034 Zielona Góra
zielonagora@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Wrocław
ul. Ziębicka 44, 50-507 Wrocław
+48 (71) 364 96 10
wroclaw@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Warszawa I
warszawa1@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Warszawa II
ul. M. Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa
(22) 589 49 17 - prezes oddziału; 589 44 20 - skarbnik oddziału; 589 43 84 - sekretarz oddziału
warszawa2@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Tarnów
ul. Bandrowskiego 16B, 33-100 Tarnów
(14) 632 32 20, 632 32 21
tarnow@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Sanok
ul. Sienkiewicza 12, 38-500 Sanok
(13) 465 23 87, 608 448 351 
sanok@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Poznań
ul. Grobla 15, 61-859 Poznań
795 523 387 
poznan@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Piła
Plac Staszica 9, 64-920 Piła
(67) 215 15 32
pila@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Łódź
ul. Targowa 9A lok. 103, 90-042 Łódź
501 629 780
lodz@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Gdańsk
ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk
609 300 200 - prezes oddziału
gdansk@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Gorlice
ul. Kościuszki 34, 38-300 Gorlice
600 491 471 - prezes oddziału
gorlice@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Katowice
ul. Mikulczycka 5, 41-800 Zabrze
691 783 050 - prezes oddziału
katowice@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Kraków
ul. Łukasiewicza 1/ 104, 31-429 Kraków
krakow@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Krosno
ul. Armii Krajowej 3, 38-400 Krosno
513 487 514, 504 800 857
krosno@sitpnig.pl
SITPNiG Oddział Czechowice
ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice
czechowice@sitpnig.pl
bottom of page