top of page
Aktualny numer
okladka-03-2024.jpg

Kontakt

Wiadomości Naftowych i Gazowniczych
ul. Biecka 9B, 38-300 Gorlice

 

tel./fax.  +48 (18) 352 64 84

e-mail: redakcja@wnig.pl

Chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem lub najnowszymi odkryciami z branży? To właśnie jest miejsce dla Ciebie! Znajdź swoje miejsce w gronie naszych autorów i dołącz do prestiżowego grona publikujących w naszym magazynie.

Jesteśmy dynamicznym zespołem, a nasza misja to dostarczanie najświeższych informacji, analiz i opinii z branży naftowej i gazowniczej. Od lat angażujemy się w tworzenie platformy wymiany wiedzy i promowanie publikacji naukowych, branżowych oraz 
innowacyjnych rozwiązań.

Nasza historia to podróż przez zmieniające się trendy, technologie i wyzwania, które kształtują branżę naftową i gazowniczą. Nasze początki sięgają daleko wstecz. Od tamtej pory nieprzerwanie rozwijamy się, adaptując się do zmieniających się potrzeb czytelników i branży.

Nasz Zespół

Grupa pasjonatów z szerokim zakresem doświadczenia, która łączy w sobie kreatywność i profesjonalizm. Dzięki zgranej pracy naszego zespołu możemy dostarczać naszym czytelnikom najwyższej jakości treści z dziedziny energetyki, zawsze na czas i zawsze na najwyższym poziomie!

bottom of page