top of page

SITPNiG patronem branżowym X Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GASWspólnie z SITPNiG patronami są: PZITS i NOT. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

Targi Kielce, we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, z dużym powodzeniem organizują Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas. Jak podkreślają wystawcy oraz goście, wydarzenia to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Podczas poprzedniej edycji wystawy w 2017 roku swoją ofertę prezentowało 114 firm, które pokazały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wystawę odwiedziło blisko 3.500 profesjonalnych zwiedzających.

Pierwszego dnia Targów odbędzie się Konferencja branżowa zorganizowana przez IGG pt. „Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu” (więcej informacji i program znajduje się na stronie: https://www.igg.pl/node/324).

Podczas spotkania omawiane będą tematy:

  • gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) – perspektywy rozwoju,

  • odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,

  • odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,

  • wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,

  • minimalizacja kosztów transportu gazu.

W drugim dniu Targów, odbędą się Warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej.


Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło: Ministerstwo Energii, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Urząd Regulacji Energetyki, Urząd Dozoru Technicznego, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce.


Serdecznie zapraszamy!

67 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page