top of page

Paweł Pisera - Wspomnienie


Ostatnie dni lipca 2019 r. przyniosły niespodziewaną i niezwykle trudną do zrozumienia wiadomość o nagłej śmierci naszego kolegi i przyjaciela Pawła Pisery.


Swoją karierę zawodową rozpoczął w ZRUG Sp. z o.o. w Pogórskiej Woli z dyplomem inżyniera Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w ręku. Następnie kontynuował pracę w ramach Grupy Kapitałowej PGNiG jako pracownik PGNIG S.A. oraz PGNIG Technologie S.A., w tym w ostatnich latach jako Kierownik Działu Przygotowania i Realizacji Projektów w Oddziale Budowy Infrastruktury Górniczej PGNiG Technologie S.A.

Paweł pomimo młodego wieku zdołał zdobyć doświadczenie przy dużych projektach inwestycyjnych w tym:

- Terminal LNG w Świnoujściu,

- Budowa gazociągu DN 700 relacji Gustorzyn – Rembelszczyzna

Uczestniczył również w wielu wyjazdach zagranicznych mających na celu nawiązanie współpracy na perspektywicznych rynkach zagranicznych, w tym m.in. w Iranie.

Z pewnością zapracował na miano osoby doskonale realizującej się na różnych płaszczyznach, śmiało podejmującej się nowych wyzwań oraz, dzięki przyjaznemu usposobieniu, powszechnie lubianej.


Swój czas poświęcał również na aktywne wsparcie dla Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Przemysłu Naftowego i Gazowniczego m.in. jako przewodniczący Komisji ds. Młodzieży i Studentów.


Będziemy go wspominać jako doskonałego fachowca o niezmiennie pozytywnym nastawieniu do życia i ludzi, nietuzinkowego kompana i dobrego człowieka.


„Umarłych wieczność dotąd trwa,

dokąd pamięcią im się płaci"

W. Szymborska

298 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page