top of page

Posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów Wydziału GGiOŚ oraz WNiG

W dniu 30 listopada 2020 r. o godz. 17:00 odbyło się zdalne posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego - SITPNiG”.

W posiedzeniu udział wzięli:

Dr Rafał Kudrewicz, Sekretarz Generalny SITPNiG,

Mgr inż. Waldemar Wójcik, Wiceprezes Zarządu Głównego SITPNiG,

Prof. dr hab. inż. Jacek Matyszkiewicz, Dziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska,

Dr hab. inż. Mariusz Łaciak, Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu

Dr hab. inż. Ewa Adamiec, Prodziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska,

Dr hab. inż. Aneta Sapińska- Śliwa, Prodziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu.


Kapituła przeprowadziła weryfikację kandydatów do nadania „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w roku akademickim 2019/2020.

W wyniku sporządzonej listy rankingowej i przeprowadzonej oceny absolwentów WGGiOŚ oraz WWNiG, do nagrody „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów zostali wytypowani:

- Pani mgr inż. Anna Szreter z Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, która studiowała na kierunku Górnictwo i Geologia

- Pan mgr inż. Michał Figiel z Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, który studiował na kierunku Inżynierii Naftowej i Gazowniczej

Wyróżnienia otrzymuje czterech absolwentów WWNiG: Korzeń Karol, Klocek Magdalena, Jurkiewicz Michał oraz Kruk Jakub.Na tym posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady SITPNiG” zostało zakończone.

160 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page