top of page

Posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów Wydziału GGiOŚ oraz WNiG

W dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 18:00 odbyło się zdalne posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego - SITPNiG”.

W posiedzeniu udział wzięli:

Dr Rafał Kudrewicz, Sekretarz Generalny SITPNiG,

Mgr inż. Waldemar Wójcik, Wiceprezes Zarządu Głównego SITPNiG,

Prof. dr hab. inż. Jacek Matyszkiewicz, Dziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska,

Dr hab. inż. Mariusz Łaciak, Dziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu

Dr hab. inż. Ewa Adamiec, Prodziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska,

Dr hab. inż. Aneta Sapińska- Śliwa, Prodziekan Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu.


Kapituła przeprowadziła weryfikację kandydatów do nadania „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w roku akademickim 2020/2021.

W wyniku sporządzonej listy rankingowej i przeprowadzonej oceny absolwentów WGGiOŚ oraz WWNiG, do nagrody „Honorowej Szpady SITPNiG” dla Najlepszych Absolwentów zostali wytypowani:

- Pan mgr inż. Piotr Chmielowiec z Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, który studiował na kierunku Geologia Stosowana

- Pani mgr inż. Marta Zięba z Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, która studiowała na kierunku Inżynierii Naftowej i Gazowniczej

Wyróżnienia otrzymuje sześciu absolwentów WGGiOŚ: Paulina Kopera, Dominik Rem, Michał Wolski, Martyna Liszka, Maciej Szymanek, Ewa Majewska oraz jeden absolwent WWNiG: Adam Zagłoba.Na tym posiedzenie Kapituły „Honorowej Szpady SITPNiG” zostało zakończone.

55 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page