top of page

Spotkanie organizacyjno-integracyjne członków Oddziału SITPNiG Warszawa I

W dniu 20.10.2017 r. w restauracji „Banjaluka”, przy ul. Szkolnej w Warszawie Zarząd SITPNiG Oddział Warszawa I zorganizował pierwsze w kadencji 2016-2020 spotkanie organizacyjno-integracyjne dla członków SITPNiG Oddziału Warszawa I.

W części oficjalnej sekretarz Oddziału Warszawa I, Agnieszka Kurzyp-Fornell otworzyła spotkanie witając wszystkich przybyłych członków SITPNiG, po czym przekazała głos wiceprezesowi Oddziału Wiesławowi Zwolińskiemu, który przedstawił porządek spotkania. Następnie prezes Oddziału Warszawa I Janusz Kobylański, omówił aktualną sytuację Oddziału oraz przekazał informację z posiedzenia Zarządu Głównego SITPNiG, które tego dnia odbyło się w Warszawie.

Prezentacja sztandaru CPN przez Janusza Kobylańskiego (fot. A. Kurzyp-Fornell)


Podczas spotkania wyróżniono zasłużonych członków SITPNiG. Witold Czaja - były prezes spółki „NAFTOBAZY” Sp. z o.o. został wyróżniony przez sekretarza generalnego SITPNiG Piotra Dziadzio Diamentową Odznaką Honorową SITPNiG, która została mu nadana za całokształt pracy zawodowej i na rzecz SITPNiG przez Zarząd Główny. Kolejno prezes Oddziału Warszawa I Janusz Kobylański wręczył Ewie Bielickiej-Piesyk pamiątkową książkę „CPN – znak nie do zdarcia” autorstwa Jerzego Małyski. W dalszej części spotkania prezes Oddziału zaprezentował oryginalny sztandar dawnego lubelskiego „CPN”, który po długich poszukiwaniach udało się odszukać, a przy którym członkowie SITPNiG robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Sztandar wkrótce zostanie przekazany do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.


Wręczenie Diamentowej OH SITPNiG Witoldowi Czai oraz wręczenie Ewie Bielickiej-Piesyk książki - "CPN..." (fot. A. Kurzyp-Fornell)

Na podsumowanie części oficjalnej sekretarz generalny SITPNiG przedstawił aktualną sytuację oraz kierunki przyszłej działalności całego Stowarzyszenia.

Po części oficjalnej (fot. A. Kurzyp-Fornell)

Po oficjalnej części organizacyjnej, odbyło się tradycyjne spotkanie integracyjne, podczas którego w dyskusjach wspominano wspólną pracę zawodową i stowarzyszeniową.


107 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page