top of page

Pożegnanie Piotra Michalskiego


W Barbórkę 2023 r., w dniu 4 grudnia pożegnaliśmy naszego Kolegę Piotra Michalskiego.

Nigdy nie ma dobrego momentu na takie pożegnania, a Piotr miał dopiero 58 lat…

W poczet członków naszego Stowarzyszenia został przyjęty w kwietniu 2005 roku, a w maju 2018 został członkiem Zarządu Oddziału SITPNiG w Łodzi. Na bieżącą kadencję członkiem Zarządu Oddziału w Łodzi został ponownie wybrany przez WZDO w 2020 roku. Za działalność na rzecz Stowarzyszenia został odznaczony srebrną odznaką SITPNiG.

Piotr po ukończeniu studiów rozpoczął pracę zawodową. W roku 1991 zawodowo związał się z gazownictwem zaczynając od stanowiska dyspozytora Pogotowia Gazowego. Doświadczanie zdobyte na tym stanowisku wykorzystywał w swojej dalszej pracy – od 1996 roku jako kierownik Pogotowia Gazowego. Po zmianach organizacyjnych w Polskiej Spółce Gazownictwa został zastępcą Kierownika Gazowni w Łodzi odpowiedzialnym za obszar związany z pracą pogotowia gazowego. Swoją wiedzę i umiejętności stale doskonalił uczestnicząc w szkoleniach, kończąc specjalistyczne kursy czy kolejne studia podyplomowe, w tym menadżerskie studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pomimo codziennej pracy związanej z dużym stresem był zawsze uśmiechnięty i uczynny. Trudno jest pisać o Koledze w czasie przeszłym…

Zmarł 29 listopada 2023 roku, został pochowany na cmentarzu w Aleksandrowie Łódzkim w asyście pocztu sztandarowego Gazowni Łódzkiej.


"Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce" - Cecelia Ahern, "Na końcu tęczy"


100 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


bottom of page