top of page

Zebranie Zarządu Oddziału SITPNiG w Gorlicach

17 grudnia 2022 r. odbyło się uroczyste przedświąteczne zebranie Zarządu Oddziału Gorlice. Omówiono realizację planu pracy założonego na rok bieżący w Oddziale jak również w kołach. Prezes Zarządu Stanisław Mitoraj przedstawił plan pracy na rok 2023, a członkowie Zarządu zaakceptowali go i zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby został również zrealizowany.

Następnie omówiono sprawy związane z weryfikacją stanu członków w poszczególnych kołach oraz regularności opłacanych składek przez poszczególnych członków. Była również okazja do wręczenia przyznanych wcześniej odznaczeń stowarzyszeniowych dla zasłużonych członków Stowarzyszenia. Diamentową odznakę Stowarzyszenia wręczyliśmy kol. Piotrowi Dziadzio, złote odznaki otrzymali: kol. Stanisław Mitoraj, kol. Anita Dygoń i kol. Jerzy Czajka, a srebrną odznakę: kol. Miłosz Muzyka i kol. Przemysław Gaweł. Kol. Piotr Dziadzio podziękował za to zaszczytne wyróżnienie i obiecał dalej aktywnie uczestniczyć w pracach Oddziału.

Na zakończenie wszyscy połamali się tradycyjnym opłatkiem, życząc sobie wszystkiego dobrego i wielu satysfakcji w pracy zawodowej i w Stowarzyszeniu.

Foto archiwum SITPNiG O/Gorlice - K. Korona

58 wyświetleń0 komentarzy

Kommentare


bottom of page