top of page

Zebranie Zarządu Oddziału SITPNiG we Wrocławiu - 12.01.2023 r.

W dniu 12.01.2023 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Zarządu Oddziału SITPNiG we Wrocławiu w 2023 roku. W posiedzeniu uczestniczyli Prezes Oddziału Dariusz Nojek, Zastępca Prezesa Oddziału Krzysztof Grzegółka, Sekretarz Oddziału Magdalena Bielewicz, Skarbnik Agnieszka Kopel (z-ca Przewodniczącego Koła nr 4), Przewodniczący Koła nr 1 Mirosław Zgarda oraz Zastępca Przewodniczącego Koła Nr 5 Krzysztof Grzybielec.

Spotkanie rozpoczął Prezes Oddziału od podsumowania działalności Zarządu za rok 2022.

W ubiegłym roku Zarząd Oddziału spotkał się 4 razy, co jak na możliwości czasowe jest dużym sukcesem. Na tych spotkaniach omawiane były bieżące sprawy w zakresie działalności Oddziału, jak i dalszych perspektyw w zakresie działalności. Głównymi sprawami, które pojawiały się w ubiegłym roku to pilna potrzeba weryfikacji bazy członków w poszczególnych kołach, opłacanie indywidualne składek przez członków kół oraz jak zachęcić nowych pracowników do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia. Mimo małych chęci angażowania się pracowników w działalność społeczną, udało nam się pozyskać 9 nowych członków do Stowarzyszenia.

Zarząd wytyczył sobie także zadania na kolejny rok działalności.

Założono większe rozpropagowanie istnienia i działalności Stowarzyszenia SITPNiG w OZG Wrocław poprzez umieszczanie aktualnych informacje w gablotach, udostępnianie czasopism i dzielenie się informacjami z wyjazdów przy różnych spotkaniach zawodowych i towarzyskich.

Jedną z form zachęcenia członków do kontynuacji swojej przynależności do Stowarzyszenia jak również wstępowania w nasze szeregi nowych członków jest propagowanie wyjazdów integracyjnych w ciekawe miejsca związane z sektorem gazowym i naftowym. Jest to obecnie najlepsza forma agitacji nowych członków.

W takim celu Zarząd Oddziału rozpoczął przygotowanie do zorganizowania wyjazdu do PKN ORLEN S.A. - Oddział PGNiG w Odolanowie. Na tym Zarząd zakończył spotkanie uzgadniając, że kolejny termin spotkania zostanie ustalony w trybie roboczym.

Foto archiwum SITPNiG we Wrocławiu - Dariusz Nojek

111 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page